Секс Знакомства
Частное Видео Частное Фото Форум Блоги Видеочат СЕКС ШОП Игровые автоматы онлайн
О нас
 

Хочу сюда!
11 
19 
65 
12 
 
Клуб реалістів
 
Цитировать · Пожаловаться · 01 дек 2023 в 10:00 · 0 людям понравилось ·
 

Всім привіт,недавно на сайті з'явилася анкета з назвою груповий секс(анкета не одна і орієнтована на великі города)  посиланням на телеграм. В клубі робляться внески по 1 тисячі гривень і дозволяється приймати участь в тусовках,але не суть. Хтось знає,ця група в телеграмі і чесна їм можна вірити чи це все брехня? Всім дякую за увагу 

Первый раз,дрочка и т.п
Цитировать · Пожаловаться · 03 дек 2023 в 09:38 · 0 людям понравилось ·
 

Ну а ви самі як думаєте? У сусідів в Європі давно є такі спільноти. У нас це тільки розводняк. Поясню. Навіть, якщо вам пощастило знайти таку спільноту, давайте будемо реалістами співвідношення пар ЧЖ або самотніх Ж до Ч буде ну дуже мала. Повірте, я знаю, про що пишу. Коли організовував вечірку 9 років назад то через ТГ то була лише якась тільки думка. Була титанічна праця шукати реальних людей. Сайти, оголошення, особисті контакти. Був навіть один прокол, коли зняв великий дім (задумка була на 8 пар), звичайно, що гроші тільки для оренди та невеликого фуршету потрібні були з людей, а прийшли тільки дві пари. Одже платив сам, звичайно, ризик є, АЛЕ коли одразу по типу просять "скиньте 1к гривень та ми вам надамо доступ до нашої закритої спільноти у ТГ каналі" НЕ радив би цього робити. За цю групу, чесно, не знаю, але ви розумієте, що слово реал та гроші - різні поняття. Дякую.